Gruba Gir

Amazon Prime ile AOG'a nasıl ücretsiz abone olabilirsiniz?

Amazon Prime ile İlk ay ücretsiz şekilde Twitch kanalımıza abone olarak gizli grubumuza direkt katılım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz abone olduktan sonra gerekli şartları sağlıyorsanız (18 yaşından büyük olmalısınız ve Facebook profiliniz fake olmamalı) moderatör arkadaşlarımız sizlere Yedek grup prıme alım postu yorumlarından ekran görüntüsü attığınızda ulaşım sağlayacaktır. Ayrıca yayınlarda abone olduğunuzda da  Discord üzerinden ulaşım sağlanacaktır.

Dilerseniz aylık 8 TL karşılığında Amazon Prime fırsatlarından yararlanırken yine ücretsiz şekilde Twitch kanalımızdaki aboneliğinizi yenileyebilirsiniz.

https://www.twitch.tv/aogofficial

Ayrıca diğer takipçiler, aboneler ve bizimle direkt iletişim içinde olmak için Discord kanalımıza giriş sağlayabilirsiniz. Şimdi aşağıya geçelim.

https://discord.gg/invite/aog

Şimdi işlemleri tamamlamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Öncelikle https://gaming.amazon.com/ bağlantısına tıklıyoruz. Sonrasında karşımıza çıkan Prime’ı deneyin butonuna tıklıyoruz.

Sonrasında çıkan bağlantıda Devam butonuna tıklıyoruz. (Eğer ülkeniz Türkiye’den farklı gözüküyorsa Ülke değiştir butonuna tıklayıp değiştiriniz.)

Amazon hesabınız varsa direkt olarak bilgilerinizi girip kırmızı ile işaretlenmiş bölgeden giriş yapınız eğer bir hesaba sahip değilseniz mavi ile işaretlenmiş butonu basıp kayıt olduktan sonra giriş yapınız.

Giriş yaptıktan sonra Prime’ı satın almak istediğiniz kartınızın bilgilerini giriniz ve Kartınızı ekleyin butonuna basınız.(Eğer telefon doğrulama kısmı geliyorsa telefonunuzu doğruladıktan sonra bu siteye yönlendiriliyorsunuz ya da direkt olarak Not Now butonuna tıklayıp doğrulamadan da geçiş yapabilirsiniz)

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra Bu adresi kullan butonuna tıklayınız.

Ödeme yönteminizi doğrulayıp seçtikten sonra Devam Et butonuna tıklayınız.

Tüm bilgileri onayladıktan sonra 30 günlük ücretsiz denemeni başlat butonuna tıklayınız ve hazırsınız! Prime’a özel sunulan benzersiz avantajların hepsinden yararlanabilirsiniz.

Ödeme yaparken sorun yaşayan arkadaşlar şu sorulara dikkat etmeli:
1-) Türkiye’deki bazı bankalarda kartın e-ticaret için etkinleştirilmesi gerekir. Etkin mi?
2-) Hesabım sayfasına kredi kartı numaranızı, kredi kartı son kullanma tarihinizi, ödeme aracı adresinizi ve telefon numaranızı doğru girdiniz mi?
3-) Girilen fatura adresinin ve telefon numaranızın, bankanızın kayıtlarındaki kart için girilen adres ve telefon numarasıyla aynı olması gerekir.
4-) Kredi kartı limitinizi aştınız mı?
5-) Bilgilerinizin tamamını Türkçe karakterler ‘ü,ö,ı,ş vb.’ kullanmadan yazdınız mı?
6-) Kartınızın içinde -ilk ay ücretsiz olsa da- en azından 1,09 TL bulunuyor mu?

Reddedilen ödemeyi yeniden denemek için:

Siparişlerim sayfasına gidin.
Aşağıdakilerden birini yapın:
Şu adımları izleyerek farklı bir ödeme seçeneğiyle işlemi tekrar deneyin:
Değiştirmek istediğiniz siparişin yanında bulunan Ödeme Seçeneğini Değiştir düğmesine tıklayın.
Hesabınızdan farklı bir ödeme seçeneği belirleyin veya yeni bir kart numarası (son kullanma tarihini kontrol edin) gönderin ve Onayla’yı seçin.
Siparişin yanındaki Ödeme Seçeneğini Yeniden Dene seçeneğini belirleyin.
Siparişin yanındaki Ödeme Seçeneğini Yeniden Dene seçeneğini belirleyerek geçerli ödeme seçeneğinizi tekrar deneyin.

Prime aboneliğinizi iptal etmek için https://www.primevideo.com/help/ref=atv_hp_nd_cnt?language=tr_TR&nodeId=GWGDSNXVPJ93UW5V bağlantıya tıklayıp aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır.